Tydzień z basketem w TV: Derby Trójmiasta, polska noc w NBA

Share on facebook
Share on twitter

Na lekki szum głowy po Sylwestrze już 1 pierwszego stycznia lekarstwem będą derby Trefl Sopot – Arka Gdynia. W niedzielę, przy okazji „Polish Heritage Night” obejrzymy Clippers i Marcina Gortata w starciu z jego byłym klubem z Orlando.

Marcin Gortat / fot. wikimedia commons

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>

Wtorek, 01.01

17:45 PLK Trefl Sopot – Arka Gdynia (Polsat Sport)

23:00 Magazyn PLK

Środa, 02.01

17:45 PLK Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport)

18:20 PLK Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański (emocje.tv)

18:30 EuroCup Lokomotiw Kubań – ASVEL Lyon-Villeurbanne (Eurosport 2)

18:50 PLK King Szczecin – AZS Koszalin (emocje.tv)

20:45 EuroCup Valencia BC – Unicaja Malaga (Eurosport 2)

Czwartek, 03.01

17:45 PLK Polski Cukier Toruń – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (Polsat Sport News)

18:20 PLK Miasto Szkła Krosno –MKS Dąbrowa Górnicza (emocje.tv)

18:50 PLK Rosa Radom – GTK Gliwice (emocje.tv)

19:20 PLK Spójnia Stargard – TBV Start Lublin (emocje.tv)

20:30 Liga niemiecka Brose Bamberg – medi bayreuth (SportKlub)




Piątek, 04.01

18:45 Euroliga Żalgiris Kowno – CSKA Moskwa (Polsat Sport Extra)

Sobota, 05.01

11:00 Liga turecka Besiktas Sompo Japan – Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol (SportKlub)

12:30 PLK Anwil Włocławek –TBV Start Lublin (Polsat Sport)

13:00 Liga turecka Galatasaray – Arel universitesi  Buyukcekmece Basketbol (SportKlub)

16:50 PLK King Szczecin –Trefl Sopot (emocje.tv)

16:50 1LM STK Czarni Słupsk – AZS AGH Kraków (tvcom.pl)

Niedziela, 06.01

11:00 Liga turecka Afyon Belediyespor – Gaziantep Basketbol (SportKlub)

12.00 VTB Lokomotiw Kubań – Stelmet Enea BC Zielona Góra (strona VTB i prawdopodobnie Eurosport)

12:30 PLK Polski Cukier Toruń – Arka Gdynia (Polsat Sport)

14:50 PLK GTK Gliwice – Legia Warszawa (emocje.tv)

15:00 BLK Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice (SportKlub)

16:50 PLK Polpharma Starogard Gdański – Rosa Radom (emocje.tv)

18:50 PLK BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Spójnia Stargard (emocje.tv)

19:30 Liga hiszpańska Movistar Estudiantes – Real Madryt (SportKlub)

*

NBA

Czwartek/piątek 4:30 Golden State Warriors – Houston Rockets

Piątek/sobota 2:00 Boston Celtics – Dallas Mavericks

Sobota 23:00 Denver Nuggets – Charlotte Hornets

Niedziela 20:30 NBA Polish Heritage Night

Niedziela 21:30 Los Angeles Clippers – Orlando Magic

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>




POLECANE

Na boisku najbardziej brakuje obrony i zbiórek, a skład drużyny z Wrocławia po prostu jest źle zbudowany. Wszystko wskazuje na to, że za kiepski początek sezonu posadą zapłaci Andrzej Adamek, ale sama wymiana trenera nie uratuje jeszcze sytuacji.

tagi