Tydzień z basketem w TV: Ligi pędzą jak szalone

Share on facebook
Share on twitter
Derby Bydgoszcz kontra Włocławek, wizyta Legii w Zielonej Górze i pojedynek Śląsk Wrocław - Arka Gdynia. Mnóstwo ciekawych meczów do obejrzenia nie tylko w PLK - na dobre rozkręcił się już sezon w całej Europie.
fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

czwartek, 17 października
17:30 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa (Polsat Sport)
18:50 Energa Basket Liga King Szczecin – Start Lublin (emocje.tv)
20:15 Turkish Airlines Euroliga  Panathinaikos OPAP Ateny – AX Armani Exchange Mediolan (Polsat Sport Extra)
23:00 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa (Polsat Sport Extra)

piątek, 18 października
06:00 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa (Polsat Sport)
08:30 Turkish Airlines Euroliga Panathinaikos OPAP Ateny – AX Armani Exchange Mediolan (Polsat Sport Extra)
11:30 Liga hiszpańska Barca Lassa – Valencia BC (SportKlub)
16:30 Liga niemiecka ALBA Berlin – Fraport Skyliners (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Polpharma Starogard Gdański – GTK Gliwice (Polsat Sport)
18:50 Energa Basket Liga Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard (emocje.tv)
23:00 Energa Basket Liga Polpharma Starogard Gdański – GTK Gliwice (Polsat Sport Extra)

sobota, 19 października
07:00 Liga niemiecka ALBA Berlin – Fraport Skyliners (SportKlub)
09:30 Energa Basket Liga Polpharma Starogard Gdański – GTK Gliwice (Polsat Sport Extra)
12:00 Liga turecka Afyon Belediyespor – Galatasaray Doga Sigorta (SportKlub)
12:30 Energa Basket Liga WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport)
14:15 Liga turecka Pinar Karşiyaka – sigortam.net ITÜ Basketball (SportKlub)
16:30 Liga turecka Tofaş – Türk Telekom (SportKlub)
16:50 Energa Basket Liga MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (emocje.tv)
17:50 1 Liga mężczyzn STK Czarni Słupsk – Pogoń Prudnik (tvcom.pl)
19:00 Liga turecka Beşiktaş Sompo Sigorta – Teksüt Bandirma BK (SportKlub)

niedziela, 20 października
09:00 Liga turecka Tofaş – Türk Telekom (SportKlub)
12:00 Liga turecka Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji (SportKlub)
12:30 Energa Basket Liga Enea Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek (Polsat Sport)
14:15 Liga turecka Ogm Ormanspor – Bursaspor (SportKlub)
15:50 Energa Basket Liga Polski Cukeir Toruń – Hydrotruck Radom (emocje.tv)
17:55 VTB United League Stelmet Enea BC Zielona Góra – CSKA Moskwa (Eurosport 2)
18:30 Liga hiszpańska Valencia BC – Unicaja (SportKlub)
20:45 Liga niemiecka EWE Baskets Oldenburg – FC Bayern Monachium (SportKlub)
23:00 Energa Basket Liga WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport) News)

POLECANE

tagi