PZBUK – zarejestruj się i zgarnij cashback aż 200 złotych! >>
poniedziałek, 22 czerwca
15:30 Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – San Pablo Burgos (SportKlub) – na żywo
18:20 Liga niemiecka: 1. mecz półfinałowy (SportKlub)
18:25 Liga hiszpańska: Real Madryt – Valencia BC (nSport+) – na żywo
20:30 Liga niemiecka: 1. mecz półfinałowy (SportKlub) – na żywo
22:35 Liga hiszpańska: Casademont Zaragoza – MoraBanc Andorra (SportKlub)
wtorek, 23 czerwca
11:30 Liga hiszpańska: Real Madryt – Valencia BC (nSport+)
15:25 Liga hiszpańska: KIROLBET Baskonia – Unicaja (nSport+) – na żywo
15:30 Liga niemiecka: 1. mecz półfinałowy (SportKlub)
18:30 Liga hiszpańska: RETAbet Bilbao Basket – Barça Lassa (SportKlub) – na żywo
20:30 Liga niemiecka: 2. mecz półfinałowy (SportKlub) – na żywo
22:35 Liga hiszpańska: Iberostar Tenerife – DKV Joventut Badalona (SportKlub)
wtorek/środa, 23/24 czerwca
02:05 Liga niemiecka: 2. mecz półfinałowy (SportKlub)
środa, 24 czerwca
09:50 Liga hiszpańska: KIROLBET Baskonia – Unicaja (nSport+)
11:25 Archiwum ACB: Liga hiszpańska z sezonu 2007/2008: DKV Joventut Badalona – CB Sant Josep Girona (SportKlub)
15:30 Liga hiszpańska: Casademont Zaragoza – Herbalife Gran Canaria (SportKlub) -na żywo
18:30 Liga hiszpańska: MoraBanc Andorra – Real Madryt (SportKlub) -na żywo
20:30 Liga niemiecka: 2. mecz półfinałowy (SportKlub) – na żywo
22:35 Liga hiszpańska: Valencia BC – San Pablo Burgos (SportKlub)
środa/czwartek, 24/25 czerwca
02:05 Liga niemiecka: 2. mecz półfinałowy (SportKlub)
czwartek, 25 czerwca
11:30 Archiwum ACB: Puchar Hiszpanii mecz finałowy sezonu 2007/2008: Saski Baskonia – DKV Joventut Badalona (SportKlub)
15:30 Liga hiszpańska: DKV Joventut Badalona – KIROLBET Baskonia (SportKlub) – na żywo
18:30 Liga hiszpańska: Unicaja – RETAbet Bilbao Basket (SportKlub) – na żywo
21:30 Liga hiszpańska: Barça Lassa – Iberostar Tenerife (SportKlub) – na żywo
czwartek/piątek, 25/26 czerwca
01:45 Liga niemiecka: 2. mecz półfinałowy (SportKlub)
piątek, 26 czerwca
11:35 Archiwum ACB: Liga hiszpańska: Barca Lassa – Real Madryt (SportKlub)
15:30 Liga hiszpańska: San Pablo Burgos – MoraBanc Andorra (SportKlub)- na żywo
18:30 Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC (SportKlub) – na żywo
20:30 Liga niemiecka: 1. mecz finałowy (SportKlub) – na żywo
21:25 Liga hiszpańska: Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+) – na żywo
23:05 Liga hiszpańska: San Pablo Burgos – MoraBanc Andorra (SportKlub)
piątek/sobota, 26/27 czerwca
03:30 Liga niemiecka: 1. mecz finałowy (SportKlub)
sobota, 27 czerwca
09:00 NBA: Indiana Pacers – Boston Celtics CANAL+ Sport
09:00 Liga hiszpańska: Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)
11:35 Archiwum ACB: Puchar Hiszpanii finałowy z 2004 roku: Kirolbet Baskonia – DKV Joventut Badalona (SportKlub)
21:45 Liga hiszpańska: San Pablo Burgos – MoraBanc Andorra (SportKlub)
23:55 Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC (SportKlub)
noc sob./niedz., 27 na 28 czerwca
00:05 Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC (SportKlub)
02:25 Liga hiszpańska: Real Madryt – Casademont Zaragoza (SportKlub)
niedziela, 28 czerwca
11:40 Archiwum ACB: Liga hiszpańska: Real Madryt – San Pablo Burgos (SportKlub)
13:55 Liga hiszpańska: Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)
15:00 Liga niemiecka: 2. mecz finałowy (SportKlub) – na żywo
17:00 Liga hiszpańska na żywo 1. mecz półfinałowy (SportKlub) – na żywo
20:00 Liga hiszpańska na żywo 2. mecz półfinałowy (SportKlub) – na żywo
.