PRAISE THE WEAR

Tydzień z basketem w TV – pożegnania z Ligą Mistrzów

Tydzień z basketem w TV – pożegnania z Ligą Mistrzów

Keith Hornsby i Aaron Cel / fot. A. Romański, plk.pl

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

wtorek, 4 lutego
17:45 Turkish Airlines Euroliga CSKA Moskwa – Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News) – na żywo

środa, 5 lutego
06:00 Liga niemiecka MHP Riesen Ludwigsburg – FC Bayern Monachium (SportKlub)
12:07 Turkish Airlines Euroliga CSKA Moskwa – Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News)
17:45 Turkish Airlines Euroliga Zenit Sankt Petersburg – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News) – na żywo
18:25 Liga Mistrzów AEK Ateny – Anwil Włocławek (Eurosport 1) – na żywo
19:50 Liga Mistrzów Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda (Eurosport 2) – na żywo

noc śr./czw., 5 na 6 lutego
02:25 Liga hiszpańska Real Madryt – Kirolbet Baskonia (SportKlub)

czwartek, 6 lutego
06:00 Liga niemiecka ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim (SportKlub)
06:00 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport Extra)
08:07 Turkish Airlines Euroliga Zenit Sankt Petersburg – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz Polsat Sport – na żywo
19:45 Turkish Airlines Euroliga Alba Berlin – Real Madryt (Polsat Sport Extra) – na żywo

noc czw./pt., 6 na 7 lutego
02:50 Liga hiszpańska DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza (SportKlub)

piątek, 7 lutego
06:00 Liga niemiecka FC Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg (SportKlub)
12:25 Liga turecka Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta (SportKlub)
14:40 Liga turecka Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta (SportKlub)
17:40 Energa Basket Liga HydroTruck Radom – Legia Warszawa (Polsat Sport Extra)
19:20 Energa Basket Liga King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (emocje.tv)
20:45 Turkish Airlines Euroliga Panathinaikos OPAP Ateny – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News)

noc pt./sob., 7 na 8 lutego
02:25 Liga hiszpańska Real Madryt – Kirolbet Baskonia (SportKlub)

sobota, 8 lutego
06:00 Puchar Niemiec półfinałowy ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg (SportKlub)
sobota, 8 lutego
06:00 Energa Basket Liga HydroTruck Radom – Legia Warszawa (Polsat Sport Extra)
10:07 Turkish Airlines Euroliga Panathinaikos OPAP Ateny – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News)
11:00 Liga turecka Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen (SportKlub)
13:15 Liga turecka Teksüt Bandirma BK – Beşiktaş Sompo Sigorta (SportKlub)
15:30 Liga turecka Türk Telekom – Tofaş (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice (Polsat Sport Extra)
18:00 Liga niemiecka Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg (SportKlub)
20:30 Liga hiszpańska Retabet Bilbao Basket – Unicaja (SportKlub)
23:00 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice (Polsat Sport News)

niedziela, 9 lutego
06:00 Liga niemiecka Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg (SportKlub)
07:25 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice (Polsat Sport Extra)
08:20 Liga hiszpańska DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza (SportKlub)
11:00 Liga turecka Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Pinar Karşiyaka (SportKlub)
14:20 Energa Basket Liga Asseco Arka Gdynia – Start Lublin (emocje.tv)
15:30 Liga turecka Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Trefl Sopot – Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra)
18:30 Liga hiszpańska Herbalife Gran Canaria – Barça Lassa (SportKlub)
19:20 Energa Basket Liga MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń (emocje.tv)
19:45 VTB United League Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Avtodor Saratov (Eurosport 2)
22:40 Liga turecka (19) Galatasaray Doga Sigorta – Afyon Belediyespor (SportKlub)
23:00 Energa Basket Liga Trefl Sopot – Anwil Włocławek (Polsat Sport News)

NBA
noc wt./śr., 4 na 5 lutego
03:00 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport)

środa, 5 lutego
09:00 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport)
16:50 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (nSport+)
20:45 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (nSport+)
23:10 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport)

noc czw./pt., 6 na 7 lutego
04:30 NBA wybrany mecz (CANAL+ Sport)

piątek, 7 lutego 09:00 NBA wybrany mecz (CANAL+ Sport)
16:00 NBA wybrany mecz (CANAL+ Sport 2)
18:00 Premiera NBA (CANAL+ Sport 2)
23:10 NBA wybrany mecz (CANAL+ Sport)

noc pt./sob., 7 na 8 lutego
02:00 Indiana Pacers – Toronto Raptors (CANAL+ Sport)
sobota, 8 lutego
09:00 Indiana Pacers – Toronto Raptors (CANAL+ Sport)
23:00 Orlando Magic – Milwaukee Bucks (CANAL+ Sport 2)

noc sob./niedz., 8 na 9 lutego
02:30 Golden State Warriors – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)

niedziela, 9 lutego 07:00 Orlando Magic – Milwaukee Bucks (CANAL+ Sport)
niedziela, 9 lutego 09:00 Golden State Warriors – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)
niedziela, 9 lutego 14:50 Orlando Magic – Milwaukee Bucks (nSport+)
niedziela, 9 lutego 18:45 Golden State Warriors – Los Angeles Lakers (nSport+)
niedziela, 9 lutego 21:30 Oklahoma City Thunder – Boston Celtics (CANAL+ Sport)

Autor wpisu:

POLECANE

tagi

Aktualności

16 lat i… koniec. Tyle musieli czekać kibice z Bostonu na kolejne mistrzostwo swojej ukochanej drużyny. Dokładnie w tym dniu w 2008 roku Celtics zdobyli swoje ostatnie mistrzostwo. Przyznać trzeba jednak, że tym razem zrobili to w wielkim stylu, ponosząc w tych Playoffs tylko trzy porażki. Finał z Dallas, który miał być bardzo zacięty, skończył się tak zwanym „gentleman sweep”, czyli 4:1.
18 / 06 / 2024 12:31
– Koszykówka to moja ucieczka od codzienności – przyznaje koszykarz Mateusz Bręk, u którego sukcesy sportowe w ostatnim czasie przeplatały się z trudnymi doświadczeniami poza parkietem. Kogo dziś widzi? – Po prostu chyba szczęśliwego człowieka, który cieszy się tym, że mógł spotkać się w kawiarni i porozmawiać o życiu – odparł, dodając później, że rozmowa ta była pewnego rodzaju formą terapii.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami