Tydzień z basketem w TV: Puchary po turecku

Tydzień z basketem w TV: Puchary po turecku

Share on facebook
Share on twitter
Już we wtorek podwójne emocje z koszykarską Ligą Mistrzów - najpierw Anwil zagra na wyjeździe z Bandirmą, a następnie Polski Cukier zmierzy się z (także tureckim) zespołem z Ankary. W niedzielę szlagier w NBA - Houston Rockets - Dallas Mavericks.
Kyle Weaver / fot. BCL

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

wtorek, 19 listopada
07:20 Liga turecka Teksüt Bandirma BK – Gaziantep Basketbol (SportKlub)
13:45 Liga turecka Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin (Polsat Sport News)
17:55 Liga Mistrzów Bandirma B.I.K. – Anwil Włocławek (Eurosport 2)
19:55 Liga Mistrzów Polski Cukier Toruń – Turk Telekom (Eurosport 2)
22:05 Liga Mistrzów (Eurosport 2)

środa, 20 listopada
07:20 Liga turecka Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta (SportKlub)
08:07 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin (Polsat Sport News)
13:35 Liga turecka Anadolu Efes – Türk Telekom (SportKlub)
16:50 Valencia Basket – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra)
19:00 Liga Mistrzów (Eurosport 1)
19:50 Eurocup Asseco Arka Gdynia – KK Budućnost Podgorica (Eurosport 1)
21:00 Turkish Airlines Euroliga FC Barcelona – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News)
22:15 Liga hiszpańska Barça Lassa – Movistar Estudiantes (SportKlub)

czwartek, 21 listopada
07:20 Liga turecka Anadolu Efes – Türk Telekom (SportKlub)
13:30 Liga hiszpańska Barça Lassa – Movistar Estudiantes (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Start Lublin – GTK Gliwice (Polsat Sport)

piątek, 22 listopada
07:20 Liga hiszpańska Barça Lassa – Movistar Estudiantes (SportKlub)
08:30 Turkish Airlines Euroliga FC Barcelona – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport Extra)
09:40 Liga niemiecka Brose Bamberg – ratiopharm ulm (SportKlub)
12:07 Turkish Airlines Euroliga FC Barcelona – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra)
19:20 Energa Basket Liga BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Trefl Sopot (emocje.tv)
20:45 Turkish Airlines Euroliga Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra)

sobota, 23 listopada
06:00 Turkish Airlines Euroliga Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News)
07:25 Liga hiszpańska Retabet Bilbao Basket – Real Madryt (SportKlub)
11:00 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra)
11:00 Liga turecka Gaziantep Basketbol – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll (SportKlub)
12:50 2 liga Arka AMW II Gdynia – KSK Noteć Inowrocław (tvcom.pl)
13:00 Euroliga mężczyzn Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra)
13:15 Liga turecka Tofaş – Beşiktaş Sompo Sigorta (SportKlub)
13:20 2 liga Biofarm Basket II Poznań – Devil Energy Politechnika Gdańska (tvcom.pl)
14:50 Energa Basket Liga Legia Warszawa – Polpharma Starogard Gdański (emocje.tv)
15:30 Liga turecka Türk Telekom – Teksüt Bandirma BK (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Enea Astoria Bydgoszcz – Asseco Arka Gdynia Polsat Sport
18:00 Liga niemiecka Fraport Skyliners – Brose Bamberg (SportKlub)
19:20 Energa Basket Liga HydroTruck Radom – MKS Dąbrowa Górnicza (emocje.tv)
20:40 Liga turecka Gaziantep Basketbol – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll (SportKlub)
22:50 Liga turecka Tofaş – Beşiktaş Sompo Sigorta (SportKlub)

niedziela, 24 listopada
07:25 Liga niemiecka Brose Bamberg – ratiopharm ulm (SportKlub)
11:00 Liga turecka Afyon Belediyespor – Pinar Karşiyaka (SportKlub)
13:00 Liga hiszpańska Iberostar Tenerife – CB Sevilla (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport)
18:30 Liga hiszpańska Kirolbet Baskonia – Valencia BC (SportKlub)
20:35 Liga turecka Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen (SportKlub)
23:10 Liga niemiecka Fraport Skyliners – Brose Bamberg (SportKlub)

NBA

Wszystkie mecze NBA możesz za darmo oglądać na stronie PZBUK >>

poniedziałek, 18 listopada
19:00 Sacramento Kings – Boston Celtics (nSport+)
21:00 Sacramento Kings – Boston Celtics (CANAL+ Sport 2)

noc wt./śr., 19 na 20 listopada
02:00 New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport)

środa, 20 listopada
09:00 New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport)
18:00 New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers (nSport+)
22:00 New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers (CANAL+ Sport 2)

noc pt./sob., 22 na 23 listopada
04:30 Los Angeles Clippers – Houston Rockets (CANAL+ Sport)

sobota, 23 listopada
09:00 Los Angeles Clippers – Houston Rockets (CANAL+ Sport)
12:20 Los Angeles Clippers – Houston Rockets (nSport+)
23:00 Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns (CANAL+ Sport 2)

niedziela, 24 listopada
09:00 Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns (CANAL+ Sport)
14:45 Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns (nSport+)
19:30 Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns (CANAL+ Sport)
21:30 Houston Rockets – Dallas Mavericks (CANAL+ Sport 2)

POLECANE

Patrick Beverley zaangażowaniem, umiejętnościami i charakterem zapracował na reputację jednego z czołowych specjalistów od defensywy w NBA. Gdyby jednak chcieć z Beva usnąć, jak z cebuli, wierzchnią warstwę – w tym przypadku generowanego wokół siebie szumu – jakim obrońcą byłby wtedy?

tagi

W ostatnich dwóch meczach trafił rewelacyjne 13 z 16 trójek, a ostatni mecz poniżej 15 punktów zaliczył 11 listopada. Raymond Cowels jest w świetnej formie, a jego PGE Spójnia zbliża się do miejsca w pierwszej ósemce.
22 / 01 / 2020 16:15

NBA

Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Ciekawostki z Anwilu, dużo o nowym Stelmecie, trenerzy Tabak i Milicić, wspomnienie „TEGO” meczu playoff Anwil vs. Stelmet, tajemnica świetnej formy – Jarosław Zyskowski jr zdradza mnóstwo intrygujących faktów o swojej karierze i ostatnich sezonach w PLK.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Dopiero co wrócił do gry Kristaps Porzingis, a w Dallas już mają kolejne zmartwienie. We wtorek Mavericks nie dali rady Los Angeles Clippers (było 107:110) i na domiar złego kontuzji doznał Dwight Powell, który najprawdopodobniej zerwał Achillesa.
22 / 01 / 2020 10:19
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30