Tydzień z basketem w TV: Wracają puchary, pędzi PLK

Share on facebook
Share on twitter

Anwil zagra z Avellino, Stelmet pojedzie do Rygi, a w weekend czekają nas 2 ciekawe mecze PLK. W najbliższym tygodniu stacje Polsatu pokażą też 2 spotkania Euroligi, a w sobotę o przystępnej porze zobaczymy Marcina Gortata i Clippers.

Dejan Mihevc i Marcin Mursa / fot. A. Romański, plk.pl

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>

Wtorek, 08.01

17:45 Euroliga BK Chimki – Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport Extra)

18:25 Liga Mistrzów Anwil Włocławek – Sidigas Avellino (Eleven Sport 1)

21:15 EuroCup Unicaja Malaga – Crvena Zvezda Belgrad (Eurosport 2)

23:00 Magazyn PLK (Polsat Sport i strona www)

Środa, 09.01

17:50 PLK Miasto Szkła Krosno – Stelmet Enea BC Zielone Góra (emocje.tv)

Czwartek, 10.01

18:50 PLK Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin (emocje.tv)

Piątek, 11.01

20:15 Euroliga FC Bayern Monachium – AX Armani Exchange Olimpia Mediolan (Polsat Sport Extra)




Sobota,12.01

11:00 Liga turecka Gaziantep Basketbol – Galatasaray (SportKlub)

12:30 PLK BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Anwil Włocławek (Polsat Sport)

13:15 Liga turecka Tofas – Besiktas Sompo Japan (SportKlub)

14:40 2LM Politechnika Gdańska – Noteć Inowrocław (tvcom.pl)

15:30 Liga turecka Turk Telekom – Banvit BK (SportKlub)

16:50 1LM Biofarm Basket Poznań – Pogoń Prudnik (tvcom.pl)

17:50 1LM FutureNet Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków (tvcom.pl)

17:50 BLK Sunreef Yachts politechnika Gdańska – Wisła CanPack Kraków (tvcom.pl)

Niedziela, 13.01

12:30 PLK King Szczecin – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport)

12:30 Liga hiszpańska Real Madryt – Tecnyconta Zaragoza (SportKlub)

12:50 1LK Golden Tulip Politechnika Gdańska II – Arka II Gdynia (tvcom.pl)

14:50 PLK Legia Warszawa – Polpharma Starogard Gdański (emocje.tv)

15:00 Liga niemiecka EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin (SportKlub)

15:50 PLK Trefl Sopot – AZS Koszalin (emocje.tv)

16:00 VTB VEF Ryga – Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 2)

17:50 PLK Miasto Szkła Krosno – GTK Gliwice (emocje.tv)

18:05 1LK Enea AZS II Poznań – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (tvcom.pl)

18:30 BLK Artego Bydgoszcz – Energa Toruń (SportKlub)

18:50 PLK TBV Start Lublin – Rosa Radom (emocje.tv)

NBA

Czwartek 20:00 NBA Action

Piątek/sobota 4:00 Utah Jazz – Los Angeles Lakers
Sobota 21:30 Los Angeles Clippers – Detroit Pistons

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>