Typ na Polska vs. Litwa – powalczymy z faworytem

Share on facebook
Share on twitter

Trudno o lepszą okazję do tego, aby odzyskać serca kibiców i poprawić sytuację w tabeli. W meczu ze znacznie wyżej notowanym rywalem powinniśmy walczyć do ostatnich minut.

Maciej Lampe (Fot. Andrzej Romański/PZKosz)

LV BET.pl – pakiet powitalny 1500 złotych! >>

Polska – Litwa, czwartek, godz. 19.00
Typ PK: Polska +11 (nie przegra wyżej niż 10 lub wygra)

Dotychczasowy przebieg eliminacji nie sugeruje, abyśmy mogli zagrozić mocnej drużynie Litwy, ale jest trochę przesłanek sugerujących, że możemy powalczyć o wygraną do samego końca.

Goście łatwo wygrali pierwszy mecz w Kłajpedzie 75:55 i przyjechali do Gdańska ze znacznie mocniejszym składem, z 2 zawodnikami NBA – Domantasem Sabonisem i Jonasem Valanciunasem oraz kilku graczami z Euroligi. Jednocześnie widać, że podchodzą do tych meczów bardzo „z marszu”, trenowali zaledwie kilka dni, nie zagrali jeszcze żadnego meczu w tym ustawieniu.

Polacy powinni wypaść lepiej niż ostatnio, ponieważ także mamy istotne wzmocnienia – Maciej Lampe i Adam Waczyński powinni być ważnymi elementami gry w ataku, z czym nasza reprezentacja miała ostatnio największe problemu. Można się też spodziewać, że nasi zawodnicy, zaangażowaniem i walką, będą chcieli udowodnić kibicom, że wstydliwa wpadka na Węgrzech była tylko przypadkiem.

Węgrzy pokazali (przegrywając różnicą 5 pkt.), że i z Litwą można powalczyć. Zakładamy, że niezależnie od końcowego wyniku, tym razem i polska drużyna ostawi ciężkie warunki, do samego końca będąc w grze o wygraną.

Dla zainteresowanych – kurs LV BET na wygraną Polski to 4.55, na Litwę 1.16

Typ PK: Polska +11 (nie przegra wyżej niż 10 lub wygra)

LV BET.pl – pakiet powitalny 1500 złotych! >>