Typ na NBA: Cavs wysoko wygrają z Heat

Share on facebook
Share on twitter

Po demolce, jaką zafundowali w Nowym Jorku Knicks, Cleveland Cavaliers wykorzystają problemy kadrowe gości z Florydy i odniosą kolejne przekonujące zwycięstwo.

(Fot. Wikimedia Commons)
(Fot. Wikimedia Commons)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Cleveland Cavaliers – Miami Heat, noc z piątku na sobotę, godz. 1.30

Typ: Cavaliers -13,5 pkt. (wygrają różnicą przynajmniej 14 punktów), kurs 1.98 >>

Mistrzowie NBA wracają do własnej hali po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z Raptors i Knicks. Tym drugim sprawili prawdziwe manto, wygrywając w Madison Square Garden aż 126:94. Pojedynek był tak jednostronny, że LeBron James i Kyrie Irving mogli bawić się na ławce rezerwowych butelką z wodą.

I kiedy pomyśleć, że w obozie nowojorczyków zabrakło tego dnia tylko Derricka Rose’a, aż strach pomyśleć co Cavs będą w stanie zrobić zdziesiątkowanym Miami Heat. Tak jak przy okazji ostatniego meczu z Hawks Erik Spoelstra nie będzie mógł bowiem skorzystać z usług Justise’a Winslowa, Josha Richardsona, Jamesa Johnsona, Luke’a Babbitta i Diona Waitersa, którzy w ogóle nie pojechali z drużyną w trasę.

Teraz niepewny występu jest także Rodney McGruder, który ma problem z kostką. Może więc dojść do sytuacji, w której Heat będą mieli do dyspozycji tylko 8 zdrowych zawodników. To ogromne utrudnienie już w normalnych okolicznościach, a w przypadku gości dodatkowo będzie to trzeci mecz rozegrany na przestrzeni czterech dni. Dochodzi więc bardzo istotny element zmęczenia.

Heat (bilans 7-15) nie mają ludzi, będą już porządnie wyeksploatowani, a w dodatku zagrają z mistrzami NBA na ich terenie. Z ekipą LeBrona Jamesa, która przed tym meczem miała dzień, a przed poprzednim dwa dni na odpoczynek. Gospodarze nie będą się musieli nawet zbytnio starać, aby wysoko ograć sfatygowanych rywali.

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>