Typ PK: Anwil zadba o nastroje we Włocławku

Typ PK: Anwil zadba o nastroje we Włocławku

Share on facebook
Share on twitter

W pojedynku z Polfarmeksem Kutno gospodarzy stać nie tylko na wygraną, ale również na przekonujące, wysokie zwycięstwo. Wyższe niż zakładają bukmacherzy.

anwil

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>
Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno, piątek, godz. 18.00
Typ: Anwil – 8.5 pkt. (wygra wyżej niż 8 pkt.), kurs: 1.88 >>

Pisząc zestawienie typów dla całej kolejki PLK, zwróciliśmy już uwagę, że wynik i pozycja w tabeli Polfarmeksu mogą być trochę mylące. Od nieoczekiwanego zwycięstwa w Słupsku, forma zespołu z Kutna nie wygląda dobrze. Podopieczni Jarosława Krysiewicza zaliczyli porażki z zespołami z dolnej części tabeli (Asseco, AZS) oraz z dużym trudem zdołali wygrać u siebie ze słabiutkim Startem – różnicą zaledwie kilku punktów.

Anwil z kolei zaliczył trzy kolejne wpadki na wyjazdach, ale po pierwsze, już w Słupsku jego gra wreszcie wyglądała lepiej, a po drugie jest zdecydowanie lepszym zespołem na własnym parkiecie. W zeszłym sezonie we Włocławku nie przegrał w rundzie zasadniczej, a w tym pokonał już Kinga Szczecin i Miasto Szkła Krosno – rywali mocniejszych, niż to się pozornie wydaje.

Absencja Kamila Łączyńskiego nie powinna mieć kluczowego znaczenia, ponieważ z drużyną zgrać się już zdążył Nemanja Jaramaz. Anwil w tym sezonie nie broni najlepiej, ale goście mają olbrzymie problemy ze skutecznością – Dardan Berisha i Devante Wallace bywają zawodni. Do tego sam Michael Fraser raczej nie zdoła powstrzymać ofensywnych podkoszowych z Włocławka, Sobina i Leończyka.

Gracze Igora Milicicia usłyszeli gwizdy za kiepski styl przy okazji wygranego meczu z Krosnem, tym razem postarają się więc, aby nie tylko wygrać mecz, ale zrobić to również w przekonującym, możliwie efektownym stylu. Polfarmex ma zdecydowanie za mało argumentów, aby zagrać we Włocławku wyrównany mecz.

Typ: Anwil – 8.5 pkt. (wygra wyżej niż 8 pkt.), kurs: 1.88 >>

RW

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

POLECANE

tagi

NBA

W najnowszym odcinku podcastu Kamila Chanasa gośćmi są młodzi zawodnicy Sląska Wrocław – Aleksander Dziewa i Jakub Musiał. Czym zaskoczyła ich ekstraklasa i jak widzą swoje koszykarskie kariery?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Rasta Vechta, która nie dała szans Anwilowi w pierwszej rundzie, to na dziś główny rywal Anwilu do miejsca w pierwszej czwórce grupy Ligi Mistrzów. Włocławianie myśląc o awansie muszą zrobić wszystko by wygrać, a idealnym scenariuszem byłoby odrobienie 13-punktowej straty z pierwszego spotkania.