We Włocławku szaleństwo – ludzie stoją już od wczoraj

Share on facebook
Share on twitter

Zainteresowanie biletami na mecze Anwilu bije kolejne rekordy, tym razem kibice ustawili się przed kasami już dzień wcześniej. Klub stara się to poświęcenie docenić.

Buty UNDER ARMOUR CURRY 5 – prawdziwy hit! >>

Już przed pierwszymi meczami finału było głośno o tym, że znaleźli się kibice gotowi czekać pod kasami Hali Mistrzów od 3 nad ranem. Tym razem doniesienia z Włocławka mówiły nawet o osobach czekających od godz. 17 już we wtorek (!1), choć sprzedaż uruchomiono dopiero w środę, o godz. 11 – część wejściówek w kasach, część w Internecie.

Jeszcze dziś Anwil i Stal czeka spotkanie numer 4 finału (godz. 20.30), ale ponieważ wynik brzmi 2:1, to bez względu na rezultat czwartej potyczki, na pewno dojdzie do sobotniego (godz. 12.30) meczu we Włocławku. Istnieje potencjalna szansa, że gospodarze zdobędą wówczas tytuł – poświęcenie kibiców jest zrozumiałe, tak samo jak renesans instytucji „konika” na Kujawach.

 
POLECANE

BM Slam Stal sensacyjnie pokonała Arkę, a potem pewnie ograła Polpharmę. Widać lepszą grę i większą energię na boisku, co sprawia, że zespół prowadzony przez Łukasza Majewskiego powinien powoli piąć się w górę. Nieoficjalnie mówi się też o kolejnych transferach.

tagi