Westbrook i Ronaldo – ciągnie swój do swego

Share on facebook
Share on twitter

Przy okazji wizyty w Madrycie koszykarze Oklahoma City Thunder obejrzeli na żywo mecz Realu z Eibarem, a Russell Westbrook i Cristiano Ronaldo wymienili się podpisanymi koszulkami meczowymi.

ronaldo
fot. YouTube

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

„Grzmoty” przyleciały do Europy, aby rozegrać dwa towarzyskie spotkania z Realem i Barceloną. () Pierwsza na rozkładzie jest stolica, gdzie w poniedziałek podopieczni trenera Billy’ego Donovana zmierzą się z aktualnymi mistrzami Hiszpanii.

W ramach dodatkowej atrakcji cała drużyna została zaproszona na niedzielny mecz piłkarski pomiędzy gospodarzami a drużyną z Eibaru. „Królewscy” się nie popisali. Niespodziewanie zremisowali 1:1, a Ronaldo zamiast kolejnych bramek zanotował jedynie asystę. ()

Przy okazji doszło do spotkania dwóch liderów, które nie mogło przejść bez medialnego echa. Westbrooka i CR7 łączy nie tylko fakt, że należą do grona najlepszych sportowców w swoich dyscyplinach. Obaj znani są również z zamiłowania do mody i w tym temacie z pewnością mieliby o czym porozmawiać.

https://www.youtube.com/watch?v=yr-2hr-SoTg

 Zawodnicy Thunder w ogóle mają w Madrycie sporo frajdy. Dla nich wyjazd na Stary Kontynent to jakby dodatkowe przedłużenie wakacji. Humor, i to od samego przylotu, szczególnie dopisuje Westbrookowi, który prócz spotkania z gwiazdą reprezentacji Portugalii na mieście trafił chociażby na Super Mario, czym nie omieszkał pochwalić się na Twitterze.

Warto jednak przypomnieć, że wymiana koszulek z udziałem Russella i Cristiano to nie pierwszy taki gest pomiędzy przedstawicielami Primera Division oraz NBA. Pomijając inne tego typu przypadki, trudno nie skojarzyć, że podobne gesty nie tak dawno wymieniali między sobą ich najwięksi rywale.

Tak się bowiem składa, że kiedy rok temu Leo Messi chwalił się 30 milionami śledzących go fanów na Instagramie, swoją koszulkę meczową z pasującym do okazji numerem 30 przesłał mu lider Golden State Warriors – Stephen Curry. Piłkarz Barcelony obiecał, że dwukrotnemu MVP odwzajemni się tym samym, kiedy ten dobije do 10 milionów (wówczas miał 6). I z danego słowa się wywiązał.

 MO

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>