Wielki chaos w Stali – dymisja, kary, zwolnienia

Share on facebook
Share on twitter
Już po 3 kolejkach odchodzi trener Jacek Winnicki, cały zespół ukarano finansowo, rozwiązano kontrakty z Yancym Gatesem i Grzegorzem Surmaczem, a Jay Threatt i Nikola Jevtović zostali zawieszeni. W Ostrowie po tych czystkach trzeba będzie budować zespół od nowa.
Jacek Winnicki żegna się z Ostrowem / HydroTruck Sport

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Bilans 0-3 i porażka z nisko notowanym HydroTruckiem Radom to z pewnością powody do niezadowolenia. Jednak skala i styl ruchów, które wykonano w konsekwencji, nie robią dobrego wrażenia. Teksty o „niezadowalającym poziomie sportowym, nieodpowiednim zaangażowaniu, nienależytym traktowaniu swoich obowiązków oraz fatalnych wynikach sportowych” brzmią co najmniej kuriozalnie.

BM Slam Stal przystępuje zatem do szukania nowego trenera i niemal połowy zawodników. Oto treść oficjalnego komunikatu klubu z Ostrowa:

„Zarząd Klubu BM Slam Stal S.A. Ostrów Wielkopolski informuje o podjętych w dniu dzisiejszym decyzjach:

– w związku z niezadawalającym poziomem sportowym, nieodpowiednim zaangażowaniem, nienależytym traktowaniem swoich obowiązków oraz fatalnymi wynikami sportowymi, Zarząd Klubu podjął decyzję o nałożeniu kar finansowych na cały zespół

– kontrakty z zawodnikami: Yancy’m Gates’em oraz Grzegorzem Surmaczem zostały rozwiązanie.

– zawodnicy: Jay Threatt oraz Nikola Jevtović zostali zawieszeni w prawach zawodniczych

Jednocześnie informujemy, że w sobotę, 12 października, po rozegranym meczu ligowym w Radomiu, trener Jacek Winnicki podał się do dyspozycji Zarządu Klubu. Po przeprowadzonych w dniu dzisiejszym rozmowach, doszło do rozwiązania kontraktu trenerskiego z Jackiem Winnickim.”

TS

POLECANE

tagi