PRAISE THE WEAR

Wiemy, kto pokaże Legię w Lidze Mistrzów!

Wiemy, kto pokaże Legię w Lidze Mistrzów!

Stacja TVP Sport pokaże mecze Legii Warszawa w koszykarskiej Lidze Mistrzów.

Ray McCallum, nowy rozgrywający stołecznej drużyny fot. Legia Warszawa

Wszystkie spotkania będą dostępne poprzez aplikację sport.tvp.pl. W przypadku meczów domowych telewidzowie mogą liczyć na tranmisje w paśmie stacji. Mecze wyjazdowe obejrzymy na żywo jedynie poprzez stronę bądź aplikację.

Plan transmisji:
3.10, godz. 17:30: Legia Warszawa – Hapoel Holon (TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)
11.10, godz. 18:00: Galatasaray Nef – Legia Warszawa (TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)
26.10, godz. 18:00: Legia Warszawa – Filou (TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilne)
22.11, godz. 20:00: Filou – Legia Warszawa (TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)
6.12, godz. 20:00: Hapoel Holon – Legia Warszawa (TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)
20.12, godz. 20:00: Legia Warszawa – Galatasaray Nef (TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)

TVP Sport i Legia Warszawa kontynuują więc współpracę. W sezonie 2021/2022 to właśnie na antenie stacji można było obejrzeć mecze Legii w rozgrywkach FIBA Europe Cup.

Kto pokaże mecze Śląska?

Choć ten komunikat jeszcze nie pojawił się oficjalnie, to wszystko wskazuje na to, że transmisje meczów Śląska Wrocław w Eurocupie będzie nadal pokazywać stacja Polsat Sport, która posiada prawa do Euroligi (rozgrywkami Eurocupu zarządza właśnie Euroliga). To oznacza również i zostało potwierdzone na antenie Polsatu, że stacja pokaże wszystkie mecze Panathinaikosu Ateny w tych rozgrywkach.

Gdybyście zaś szukali rozgrywek ligi niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej czy tureckiej to prawa do nich posiada stacja SportKlub, gdzie mecze komentuje m.in. Radosław Spiak, Piotr Wesołowicz (sport.pl) czy Jacek Łączyński.

Pozostały więc jedynie dwie niewiadome. Pierwsza: Która stacja pokaże mecze Anwilu Włocławek w FIBA Europe Cup? Druga: Czy któraś ze stacji zdecyduje się pokazać rozgrywki ENBL, gdzie występują aż cztery polskie zespoły? Odpowiedzi na te pytania powinniśmy poznać niebawem.

Kosma Zatorski

POLECANE

tagi

Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Niecały rok temu był kapitanem mistrzów Polski, teraz grę w pierwszej lidze łączy z marketingiem sportowym i pisaniem artykułów. Michała Gabińskiego zapytaliśmy o wiele kwestii – m.in. ubiegły sezon, nowe przepisy, ale i ewentualne zakończenie kariery.
21 / 03 / 2023 19:16