Wizards i Knicks zagrają w Londynie – NBA w zasięgu ręki

Share on facebook
Share on twitter

To już oficjalna informacja. Europejski mecz NBA w najbliższym sezonie odbędzie się ponownie w Londynie – w czwartek, 17 stycznia. Zmierzą się w nim drużyny z Waszyngtonu i Nowego Jorku.

Kristaps Porzingis (fot. Wikipedia)

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>

W minionym sezonie, także w styczniu, w londyńskiej hali O2 zagrały zespoły Celtics oraz Sixers i była to świetna okazja także dla wielu kibiców z Polski, aby zobaczyć na żywo mecz sezonu regularnego NBA. Także w nowym sezonie pojawi się taka szansa – tym razem z udziałem innych zespołów z Konferencji Wschodniej.

W Londynie, 17 stycznia zagrają Washington Wizards i New York Knicks. Data i mecz zostały już potwierdzone przez NBA, można się nawet już rejestrować na stronie London Game 2019, aby zwiększyć swoje szanse na kupienie biletów.

Polscy kibice natychmiast pomyślą oczywiście o, grającym w Wizards, Marcinie Gortacie, ale sprawa jego udziału w tym meczu wcale nie jest oczywista. Nasz środkowy ma jeszcze ważny na najbliższy sezon kontrakt z „Czarodziejami”, ale w ostatnich tygodniach regularnie wymieniany jest jako główny obiekt potencjalnego transferu.

Bez względu na to, czy Marcin zagra w barwach Wizards w tym meczu, wciąż będzie to świetna okazja, by wybrać się na NBA w miejscu, gdzie z Polski można dolecieć w ciągu 2 godzin, płacąc grosze za bilet.

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>
POLECANE