Wojciechowski, Melvin, Nizioł – mocna obsada konkursu wsadów

Share on facebook
Share on twitter
Mathieu Wojciechowski i Cleveland Melvin drugi raz powalczą o miano najlepszego dunkera w PLK. Skład konkursu wsadów uzupełniają Jakub Nizioł, Thomas Davis, Brandon Tabb i Kris Clyburn.
Mathieu Wojciechowski / fot. WKS Śląsk Wrocław, Wojciech Cebula

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Podczas corocznego turnieju o Puchar Polski, który ponownie zostanie w warszawskiej Arenie Ursynów, rozegrane zostaną dwa konkursy – trójek i wsadów. O tym pierwszym przeczytasz więcej TUTAJ>>.

W piątek poznaliśmy już pełną obsadę konkursu wsadów, w który udział weźmie 6 graczy. W 2019 roku największe wrażenie na jury zrobił Mo Soluade z Legii Warszawa. W tamtym konkursie udział wzięło także dwóch zawodników, którzy także w tym sezonie powalczą o miano najlepszego dunkera w PLK.

Mowa oczywiście o Mathieu Wojciechowskim ze Śląska Wrocław i Clevelandzie Melvinie z Kinga Szczecin. Obaj wtedy nieco rozczarowali, ale nie można zapominać, że w nogach mieli bardzo ciężkie spotkania podczas samego turnieju.

W tym roku wyżej wspomnianą dwójkę uzupełnią Jakub Nizioł z Legii Warszawa, Thomas Davis z Kinga Szczecin, Kris Clyburn z Enei Astorii Bydgoszcz i Brandon Tabb z GTK Gliwice.

Oba konkursy, trójek i wsadów, rozegrane zostaną w sobotę 15 lutego w trakcie przerwy między spotkania półfinałowymi (około 17:00). Transmisję z całego turnieju realizować będzie telewizja Polsat.

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22