Zion Williamson drwi z grawitacji – 360 w trakcie meczu!

Zion Williamson nie przestaje zadziwiać. W meczu przeciwko Clemson zdobył 25 punktów w 22 minuty i po raz kolejny pokazał, jak niesamowicie potrafi skakać, pakując piłkę do kosza niczym podczas konkursów wsadów.

Kolekcja Mitchell & Ness – NBA za jakim tęsknisz! >>

Atletyczny możliwości Ziona Williamsona są ogromne. Ciężko jest go nawet porównać do jakiegokolwiek innego gracza z przeszłości, bo chyba jeszcze się nie zdarzyło, by w takim wieku, z taką sylwetką, ktoś kiedykolwiek dysponował taką dynamiką.

W meczu przeciwko Clemson (wygranym 87:68) w 22 minuty zdobył 25 punktów. Trafił 9 rzutów z 11 (2 niecelne trójki na 3 próby) i dominował w powietrzu nad rywalami. Prawdziwy popis dał w drugiej połowie, kiedy po przechwycie wykonał wsad 360, który spokojnie mógłby pokazać podczas niejednego konkursu wsadów. Lekkość z jaką Zion frunie jest niespotykana, a wysokość na jakiej się znajduje jest dla wielu niemożliwa do osiągnięcia.

Jedno jest pewne, dawno nie było tak wyczekiwanego debiutu w NBA, jak ten przyszłoroczny Williamsona.