Zion Williamson drwi z grawitacji – 360 w trakcie meczu!

Zion Williamson drwi z grawitacji – 360 w trakcie meczu!

Share on facebook
Share on twitter

Zion Williamson nie przestaje zadziwiać. W meczu przeciwko Clemson zdobył 25 punktów w 22 minuty i po raz kolejny pokazał, jak niesamowicie potrafi skakać, pakując piłkę do kosza niczym podczas konkursów wsadów.

Kolekcja Mitchell & Ness – NBA za jakim tęsknisz! >>

Atletyczny możliwości Ziona Williamsona są ogromne. Ciężko jest go nawet porównać do jakiegokolwiek innego gracza z przeszłości, bo chyba jeszcze się nie zdarzyło, by w takim wieku, z taką sylwetką, ktoś kiedykolwiek dysponował taką dynamiką.

W meczu przeciwko Clemson (wygranym 87:68) w 22 minuty zdobył 25 punktów. Trafił 9 rzutów z 11 (2 niecelne trójki na 3 próby) i dominował w powietrzu nad rywalami. Prawdziwy popis dał w drugiej połowie, kiedy po przechwycie wykonał wsad 360, który spokojnie mógłby pokazać podczas niejednego konkursu wsadów. Lekkość z jaką Zion frunie jest niespotykana, a wysokość na jakiej się znajduje jest dla wielu niemożliwa do osiągnięcia.

Jedno jest pewne, dawno nie było tak wyczekiwanego debiutu w NBA, jak ten przyszłoroczny Williamsona.

Kolekcja Mitchell & Ness – NBA za jakim tęsknisz! >>
POLECANE

tagi

NBA

Reprezentant Polski w koszykówce 3×3 oraz legenda Polpharmy Starogard Gdański – gościem Kamila Chanasa jest „Money in the Bank” Michael Hicks! Mieszkający w naszym kraju Amerykanin opowiada o swojej karierze i planach na przyszłość. Świetne show!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Wolf Blitzer, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, przerwał swój program w stacji CNN, aby poinformować o końcu kariery Marcina Gortata. Autor – na co dzień kibic Washington Wizards – polskiemu zawodnikami za osiągnięcia na parkiecie oraz to, co robi poza boiskiem, m.in. dla polskiej społeczności.
18 / 02 / 2020 10:21