Zion Williamson nie zna litości – co mecz, to hit! (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Tym razem niezwykły debiutant Duke zanotował 25 punktów, 6 zbiórek, 4 asysty, 2 przechwyt i 2 bloki, a drużyna prowadzona przez Mike’a Krzyzewskiego rozbiła mocny zespół Indiana Hoosiers aż 90:69.

adidas Dame D.O.L.L.A.  – w takich butach szaleje Damian Lillard! >>

Zion Williamson nie próżnował i zaliczył aż 6 atomowych wsadów, ale raz jeszcze zachwycił tym, że potrafi dużo więcej. Pokazał doskonałą pracę nóg i koordynację oraz czytanie gry na wysokim poziomie. W meczu trafił świetne 11/15 z gry, nie forsując akcji pod siebie.

Elektryzujący gracz, na którego już czeka NBA, w dotychczasowym sezonie NCAA notuje średnio 21.3 punktu, 9 zbiórek i 2.6 bloku na mecz. Trafia doskonałe 67% rzutów z gry. Duke rozpoczęło sezon od bilansu 6-1. Zobaczcie, jak Zion szalał w meczu przeciwko Indianie!

adidas Dame D.O.L.L.A.  – w takich butach szaleje Damian Lillard! >>
Kuriozalny materiał, nawet jak na reputację prezesa PZKosz. W serwisie Interia ukazało się nagranie, w którym Radosław Piesiewicz formułuje szereg poważnych zarzutów pod adresem Polskiego Cukru Toruń i byłego prezesa Macieja Wiśniewskiego, chociaż przyznaje się, że nie wie, czy te oskarżenia są prawdziwe.
24 / 02 / 2021 14:58

NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Z pierwszych 4 meczów eliminacji do Eurobasketu 2022 Hiszpania wygrała tylko 2, lecz wystarczyło to, by zapewnić sobie awans. Korzysta z tego trener Sergio Scariolo, który na „bańkę” w Gliwicach przywiezie mocno eksperymentalny skład, z trzema potencjalnymi debiutantami.