Zion Williamson z rekordem kariery – nie tylko dunki! (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Zion zdobył najlepsze w sezonie 30 punktów, dołożył do tego 10 zbiórek, a jego uniwerek Duke wygrał z Wake Forest 87:65. Tym razem oprócz wysokich lotów, Williamson pokazał, że potrafi trafiać także z dystansu.

Zion Williamson / fot. wikimedia commons

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>

Duke są najgorętszą drużyną w koszykówce uniwersyteckiej, a Zion Williamson jest tym graczem, na którego są skierowane wszystkie światła. Co mecz zadziwia, tym razem we wtorek przeciwko Wake Forest, z którym Duke wygrali 87:65, trafił 3 razy za 3 punkty. W sumie zdobył 30 punktów trafiając bardzo dobre 13 rzutów na 16 prób.

Duke spokojnie wygrało kolejne spotkanie. Wyjściowe ustawienie Blue Devils jest zabójcze, tyle talentu nie ma żadna inna uczelnia. Pytanie jest jedno, czy uda im się bez doświadczenia, bazując na samym potencjale, powtórzyć sukces z 2015 roku i wygrać wiosną turniej NCAA?

Tymczasem Zion pokazuje, że nie jest tylko graczem zdobywającym punkty po wsadach, ale także pracuje nad swoim rzutem. Zobaczcie, jak trafiał tym razem!

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>
NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Z pierwszych 4 meczów eliminacji do Eurobasketu 2022 Hiszpania wygrała tylko 2, lecz wystarczyło to, by zapewnić sobie awans. Korzysta z tego trener Sergio Scariolo, który na „bańkę” w Gliwicach przywiezie mocno eksperymentalny skład, z trzema potencjalnymi debiutantami.