• Home
  • NBA
  • Znamy składy w Meczu Gwiazd – znaczące wybory LeBrona

Znamy składy w Meczu Gwiazd – znaczące wybory LeBrona

Share on facebook
Share on twitter

Były żarty i sporo smaczków. LeBron James wziął np. do piątki Kyriego Irvinga, a jakiego pierwszego rezerwowego wskazał Anthony’ego Davisa. Pomysł z transmitowaniem draftu okazał się bardzo dobry.

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >> 

W nocy z czwartku na piątek, LeBron James i Giannis Antetekounmpo, jako zdobywcy największej ilości głosów ze swoich konferencji, wybrali graczy do swoich drużyn. James zagra z Durantem i Irvingiem, a Greek Freak z Currym i Embiidem.

Drugi raz Mecz Gwiazd jest rozgrywany w tej formule, ale dopiero pierwszy raz, wybór przez kapitanów zespołów był pokazywany w telewizji. 17 lutego zmierzą się ze sobą Team LeBron i Team Giannis.

Pierwsza piątka Team LeBron:
LeBron James
Kevin Durant
Kyrie Irving
Kawhi Leonard
James Harden

Pierwsza piątka Team Giannis:
Giannis Antetokounmpo
Steph Curry
Joel Embiid
Paul George
Kemba Walker

Można zauważyć, że James wybrał na początku koszykarzy, którzy będą wolnymi agentami tego lata. Jako pierwszego rezerwowego wybrał Anthony’ego Davisa, drugiego Klaya Thomspona, także wolnego agenta w to lato. Przypadek?

Na ławce Teamu LeBron znaleźli się: Anthony Davis, Klay Thompson, Damian Lillard, Russell Westbrook, LaMarcus Aldridge, Karl Anthony-Towns, Bradley Beal, Dwyane Wade

Na ławce Teamu Giannis znaleźli się: Khris Middleton, Nikola Jokić, Ben Simmons, Blake Griffin, D’Angelo Russell, Nikola Vucević, Kyle Lowry, Dirk Nowitzki.

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>