Znów długi Stelmetu – tym razem asystenci

Share on facebook
Share on twitter
Pracownikami klubu z Zielonej Góry, którym także nie zapłacono za pracę, okazali się Igor Dialetić i Nikola Musić, członkowie sztabu trenera Igora Jovovicia. Według opublikowanego dziś wyroku trybunału BAT, należności wynoszą aktualnie ok. 49 tysięcy euro, czyli ok. 216 tysięcy złotych.
Igor Jovović i jego asystenci / fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij cashback aż 200 złotych! >>

W ubiegłym miesiącu trybunał FIBA opublikował całą serię wyroków, dotyczących zadłużenia Stelmetu Enei BC. Okazało się wówczas, że zaległości wobec trenera Igora Jovovicia oraz 3 zawodników (Edo Muricia, Darko Planinicia i Gabe’a Devoe) wraz z odsetkami wynoszą ok. 2 milionów złotych. Więcej szczegółów TUTAJ >>

We wtorek, 16 czerwca, opublikowane zostały kolejne wyroki trybunału BAT. Na liście znów znalazł się klub z Zielonej Góry. Tym razem proces proces przez FIBA wygrali Igor Dialetić (były asystent) oraz Nikola Musić (trener przygotowania motorycznego). Z wyroku wynika, że w tym przypadku suma do zapłacenia wynosi ok. 49 tysięcy euro, czyli wg obecnych kursów, ok. 216 tysięcy złotych, plus odsetki. Informacja FIBA jest

TS

Lider tabeli bardzo poważnie podszedł do swoich obowiązków. Enea Stelmet Zielona Góra bez problemów pokonał Enea Astorię Bydgoszcz 104:76. Rywala pod koszem nie znalazł Geoffrey Groselle, który zanotował 19 punktów i aż 16 zbiórek.
20 / 01 / 2021 20:31

NBA

Nie wyglądał na zbyt podekscytowanego, ale twierdził, że tak się właśnie czuje. Kyrie Irving we wtorek porozmawiał wreszcie z mediami i wszystko wskazuje na to, że w środę wróci do gry w Brooklyn Nets po ponad dwóch tygodniach przerwy.
20 / 01 / 2021 22:39
Komisarz Adam Silver głośno deklaruje, że nie zamierza wybiegać przed szereg po szczepionki dla zawodników. Ostatnio zaczął jednak mówić, że wczesne szczepienia dla koszykarzy mogłyby dać przykład innym obywatelom i (jego zdaniem) warto się nad takim rozwiązaniem pochylić.
20 / 01 / 2021 17:15

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk pokonali po pasjonującym meczu Energa Kotwicę Kołobrzeg 114:107. Słupszczanie do wygranej potrzebowali aż dwóch dogrywek, a także triple-double Adriana Kordalskiego. Lider Czarnych zakończył mecz z dorobkiem 33 punktów, 12 zbiórek i 12 asyst.
20 / 01 / 2021 23:48